Gaming Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaming Alliance

Sve o video igrama, web dizajnu, 3D modeliranju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Saints Row II

Go down 
+2
Omar500
Jacky
6 posters
AuthorMessage
Jacky

Jacky


Posts : 26
Join date : 2009-02-20
Age : 30
Location : Banja Luka-R.Srpska

Saints Row II Empty
PostSubject: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:45 am

Kupio sam Saints Row II instalirao ga i mogu reci da igra nije losa...solidna je mada je GTA serijal naravno mnogo bolji,mada moze i Saints Row II proci...i udjem ja u igru kada ono muzika sljedeca u glavnom meniju: Lloyd Banks ft.50Cent-Hands Up sto je moja omiljena pjesma i to me je odusevilo odmah na startu. Kreirao sam lika i krenuo sam igrati...i kupim novu odjecu(kupovina i odjeca je sjajno zamisljena),tako da fits in(kacket) mozes staviti na nekoliko nacina kao pravi rapper i imas taj osjecaj,sto je bolje nego u gangsta rap San Andreas-u. Muzika je odlicna,najvise je zastupljen HIP-HOP i rap muzika,a video medjusekvence su odlicno uradjene,mada je meni u igri malo konfuzan kada igrate...ali to je sitnica. Sve u svemu igra je 7/10 i mogu je preporuciti svima koji vole "open-world" igre.
Back to top Go down
http://computersplace.forumotion.net/forum.htm
Omar500
Admin
Omar500


Posts : 349
Join date : 2009-02-20
Age : 29
Location : Sarajevo-Zenica

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:51 am

Sviđa mi se igra zbog nevjerovatnih uzbudljivih sukoba.Tu je naravno odličan hip hop soundtrack,samo zahtjevnos je ono što me odbija od skidanja igre.Imam
2 GB RAM
7300 GT 256 MB
AMD 3500+
Bi li moglo da se normalno igra?
Back to top Go down
https://gamingalliance.forumotion.com
Jacky

Jacky


Posts : 26
Join date : 2009-02-20
Age : 30
Location : Banja Luka-R.Srpska

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:54 am

Omar500 wrote:
Sviđa mi se igra zbog nevjerovatnih uzbudljivih sukoba.Tu je naravno odličan hip hop soundtrack,samo zahtjevnos je ono što me odbija od skidanja igre.Imam
2 GB RAM
7300 GT 256 MB
AMD 3500+
Bi li moglo da se normalno igra?
Pogleddaj koju ja nonfu imam u temi "konfiguracija clanova foruma". Ja igram u rezoluciji 1024x768 i minimum nivo detalja,nekada mi zasjecka kada je zagusen saobracaj ili kada ima previse ljudi na cesti ili kada se previse puca i ima mnogo dima. Mozda kada bi ti jos smanjio rezoluciju mozda bi mogao da igras,ali spremi se na konstanto sjeckanje.
Back to top Go down
http://computersplace.forumotion.net/forum.htm
dragon794
Admin



Posts : 130
Join date : 2009-02-20

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:58 am

Ma igra je zakon . Samo me nervira sto je dosta bagovita .
Back to top Go down
Gamer from Sarajevo




Posts : 106
Join date : 2009-02-20

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 3:01 pm

svidja mi se igra pravo,ali me zahtjevnost ne privlaci,pa cu uzet kad kupim novu grafu
Back to top Go down
Omar500
Admin
Omar500


Posts : 349
Join date : 2009-02-20
Age : 29
Location : Sarajevo-Zenica

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 3:20 am

Gamer from Sarajevo wrote:
svidja mi se igra pravo,ali me zahtjevnost ne privlaci,pa cu uzet kad kupim novu grafu
Pa valjda možeš s 8500 GT da guraš pofino igru
Back to top Go down
https://gamingalliance.forumotion.com
SacredNero

SacredNero


Posts : 106
Join date : 2009-02-20
Age : 32
Location : Knjazevac

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 10:08 am

Omar500 wrote:
Gamer from Sarajevo wrote:
svidja mi se igra pravo,ali me zahtjevnost ne privlaci,pa cu uzet kad kupim novu grafu
Pa valjda možeš s 8500 GT da guraš pofino igru
Kazu da sa grafickom koja gura GTA IV na high,ova igra sa minimum postavkama se jedva vuce(frame rate ima jednocifrenu vrednost).
Inace igra mi je odbojna zbog RAP fazona.
Back to top Go down
The Witcher

The Witcher


Posts : 45
Join date : 2009-02-21
Age : 29
Location : Krusevac , Srbija

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 1:05 pm

Ocekivao sam mnogo od ove igre , ali kad sam cuo komentare onih koJi su Je probali izgubio sam zelju . . . Krenuo sam da Je skidam , pa cu Ja da kazem sta mislim o njoj . . .
Back to top Go down
http://www.virtual-planet.tk
dragon794
Admin



Posts : 130
Join date : 2009-02-20

Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 1:53 pm

Igra uopste nije losa .
Back to top Go down
Sponsored content





Saints Row II Empty
PostSubject: Re: Saints Row II   Saints Row II Icon_minitime

Back to top Go down
 
Saints Row II
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gaming Alliance :: Video Games :: Open SandBox Games-
Jump to: