Gaming Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaming Alliance

Sve o video igrama, web dizajnu, 3D modeliranju...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NFS Undercover

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Jacky

Jacky


Posts : 26
Join date : 2009-02-20
Age : 30
Location : Banja Luka-R.Srpska

NFS Undercover Empty
PostSubject: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:45 am

Sta mislite o najnovijem NFS serijalu? Presao sam ga i uzivao sam igrajuci ga. Odusevilo me to sto je policija vracena u igru zajedno sa svim nelegalnim aktivnostima. koje su bile zastupljene u prijasnjim NFS serijalima. Takodje me je odusevio izbor autmobila u igri-preko 50 automobila najpoznatijih marki na svijetu(osi Ferrari-ja),mada sam se razocarao pricom,jer su mi mnogo bolje bile price iz NFS Carbona i Most Wanteda. Grafika je solidna mada se zna dogoditi koji zastoj cak i na jacim masinama sto zna biti iritantno u toku trke. Sto se tice samog gameplay-ja u igri on varira. Iako je lako upravljanje vozilima cesto se desavalo da se dogode neugodna proklizavanja kada se sudarite sa vozilima iz gradskog prometa ili sa policijskom patrolom. Govoreci o policiji moze se reci da je solidno uradjena,mada cesto prvai probleme pogotovo kod obavljanja zadataka kradje skupocjenih automobila kada Vas jednostvano opsjedaju nedajuci Vam da "radite". Muzika u igri je odlicna,jedina steta je sto nema afirmisanih izvodjaca iz hip-hop branse,ali nadam se da ce to biti ispravljeno u sljedecim nastavcima NFS-a. U zakljucku:NFS Undercover je mnogo bolji od NFS Pro Streeta koji je bio cisti promasaj,ali ipak Undercover nije ni na jdnom polju nadmasio svoje prethodnike:NFS Underground 2,Most Wanted ni Carbon. Ali izgleda da je EA Games shvatio u kojem pravcu sa NFS serijalom treba da ide u buducnosti.
Back to top Go down
http://computersplace.forumotion.net/forum.htm
Omar500
Admin
Omar500


Posts : 349
Join date : 2009-02-20
Age : 29
Location : Sarajevo-Zenica

NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:49 am

Čudom i meni se svidio novi NFS.Priča je solidno urađena,grafika onako može se podnijeti ali izbor automobila je fascinantan.Najviše sam igrao Undercover zbog bjezanja od policije,a veoma je dobar osjećaj igrati na volanu
Back to top Go down
https://gamingalliance.forumotion.com
dragon794
Admin



Posts : 130
Join date : 2009-02-20

NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 10:59 am

Igra nije losa i donosi osvjezenje po pitanju trka koje mi se jako svidjelo tj. highway battle .
Back to top Go down
Omar500
Admin
Omar500


Posts : 349
Join date : 2009-02-20
Age : 29
Location : Sarajevo-Zenica

NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 11:21 am

Meni se nešto ne sviđa Highway battle,vjeruj da nisam prešao igru nego samo od drotova bježao xD
Back to top Go down
https://gamingalliance.forumotion.com
dragon794
Admin



Posts : 130
Join date : 2009-02-20

NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeFri Feb 20, 2009 11:35 am

Omar500 wrote:
Meni se nešto ne sviđa Highway battle,vjeruj da nisam prešao igru nego samo od drotova bježao xD

Ma highway battle je zakon pogotovo sto imas osjecaj da ce te sta god uradis ubiti ....
Back to top Go down
SacredNero

SacredNero


Posts : 106
Join date : 2009-02-20
Age : 32
Location : Knjazevac

NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 10:14 am

Ne svidja mi se.Iako su ga pravili po ugledu na Most Wanted(inace po meni najbolji deo),na svim poljima su podbacili.Konfuzne kontrole i gamplay mehanika mi se nuopste ne svidjaju.
Back to top Go down
Amar ze

Amar ze


Posts : 144
Join date : 2009-03-14
Age : 29
Location : Zenica

NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 8:24 am

NFS Most wanted je najbolji pa onda Carbon pa tek onda ostali djelovi...ali ni ovaj NFS nije za bacit... Razz
Back to top Go down
http://www.gamers.ba
Sponsored content





NFS Undercover Empty
PostSubject: Re: NFS Undercover   NFS Undercover Icon_minitime

Back to top Go down
 
NFS Undercover
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gaming Alliance :: Video Games :: Racing Games-
Jump to: